KONST / Litografier / Litografier 14477141
nr 1447 7141
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Litografier, 6 st. Oramade lösa blad, Boxning, vm -97, bladets mått: 21x30 cm. Signerad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 7 februari 2022
kl 19:53:35
1.000 kr
1.200 kr
1.400 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas